Jūsu grozs

❤️🩷💜 Kods: LOVE10

Miega maska acīm

Miega maska acīm

Vai jums ir grūti aizmigt? Vai arī strādājat vēlu, strādājat nakts maiņās vai bieži guļat dienas laikā? Šajā gadījumā ir vērts padomāt par acu maskas iegādi.

Par miegu

Ar miega masku ātrāk iegrimstiet sapņu un tumsas valstībā.

100% tumsa

Regulējamas acu maskas ļauj novērot pilnīgu aptumsumu pat dienas gaišajā laikā.

Pielāgots acīm

Acu maskas izgatavo tā, lai neradītu spiedienu uz acīm.

Tumsas garantija

Miega maskas, miega brilles, acu plāksteri

Svērtā miega maska

Swiss Nights
no €25 €35

NOXNOX® acu plāksteris

100% kokvilna
no €24 €29

NOXNOX® 3D miega brilles

100% aptumšošanas efekts
no €19 €25

Kāpēc lietot miega masku un kā tā var uzlabot jūsu atpūtu?

Miega kvalitāti ietekmē daudzi faktori. Miega kvalitāti uzlabo ne tikai labs matracis, lieliska sega, piemēram, mūsu NOXNOX smagā sega, bet arī daudzas citas, bieži vien ļoti sīkas detaļas. Viena no tām ir gaisma, kurai ir liela ietekme, jo tā dabiski regulē cilvēka ķermeņa diennakts ritmu.

Ja guļamistabā ir gaišs, bieži vien ir grūti aizmigt. Viens no iespējamiem risinājumiem ir miega maska.

Kāpēc gulēt tumsā?

Evolūcijas gaitā miljoniem gadu cilvēka organismā ir izveidojies iekšējais bioloģiskais pulkstenis, kura diennakts ciklu regulē melatonīns. Lai gan mūsdienās, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, mums vairs nav jāiet gulēt naktī un jāceļas rītausmā, mūsu bioloģiskajam pulkstenim joprojām ir ļoti svarīga loma, lai palīdzētu mums labi izgulēties.

Tumsa ir ļoti svarīga cilvēka iekšējā pulksteņa pareizai darbībai, jo tieši tumsā sāk izdalīties vairāk melatonīna – “miega hormona”. Tas ir relaksējošs un nomierinošs savienojums, kas liek organismam sagatavoties miegam. Tā kā tīklenē nonāk arvien mazāk gaismas, palielinās melatonīna ražošana. Tas pats notiek, kad sāk ienākt vairāk gaismas – melatonīna līmenis samazinās.

Tāpēc vislabāk ir gulēt tumsā, jo šādos apstākļos organisms ir bioloģiski gatavs atpūsties. Tomēr mēs ne vienmēr ejam gulēt pilnīgā tumsā. Tāpēc ir vērts padomāt par papildu piederumiem.

Lai gulētu tumsā, varat izmantot:
– nakts logu aizkari;
– logu žalūzijas no aptumšojoša auduma;
– miega maska acīm.

No iepriekš minētajiem ieteikumiem miega acu maska ir lētākā un visvieglāk pieejamā, jo to var izmantot jebkurā vietā. To ir ērti lietot ne tikai mājās, bet arī ceļojot ar lidmašīnu, autobusu, viesnīcā un daudzās citās situācijās.

Kas ir miega maska?

Tas ir galvas pārklājs, kas paredzēts miega komforta uzlabošanai.

Šāda veida maskas parasti ir izgatavotas no gaismu bloķējoša auduma, un to forma ir pielāgota sejai, lai nodrošinātu komfortu. Tā iekšpusē var būt pārklāta ar mīkstu, pieskārienam patīkamu materiālu, kas nerada kairinājumu. Gumija ir piešūta un ir viegli regulējama. Tā ir arī NOXNOX miega maska.

Pastiprināta miega maska
Pastiprinātas miega maskas svaru nodrošina audumā iestrādātās īpaši smalkas stikla lodītes, kas ir vienmērīgi sadalītas tā, lai maska radītu vienmērīgu spiedienu vajadzīgajā vietā. Maskas ārējais apvalks ir abpusējs – vasarai tas ir no patīkamas, atvēsinošas bambusa šķiedras, bet ziemai – no īpaši mīksta Minky materiāla, un tas ir arī viegli noņemams, tāpēc mazgāšana nebūs problēma.

Radot aptumšošanas efektu, miega maska palīdz sasniegt dziļāku miega fāzi, tādējādi nodrošinot kvalitatīvāku atpūtu.

Acu maska - kāpēc to lietot?

Acu maska miegam ir ļoti noderīga, jo tā var darboties daudzās situācijās. To ieteicams lietot cilvēkiem, kuriem ir grūtības aizmigt, kuru diennakts ritms ir traucēts darba vai ceļošanas dēļ vai kuri vienkārši vēlas vieglāk aizmigt un dziļāk izgulēties.

Priekšrocības, ko sniedz acu maskas lietošana miega laikā:
– bloķē gaismas nokļūšanu acīs;
– palīdz kontrolēt bioloģiskās atpūtas ciklu;
– pozitīvi ietekmē miega kvalitāti;
– var palīdzēt novērst bezmiegu;
– palīdz aizsargāt jutīgo acu zonu.

Acu maskas lietošana ir saistīta ar daudzām priekšrocībām ne tikai komforta, bet arī skaistumkopšanas ziņā. Tās izmanto arī daudzas sievietes, kuras vēlas aizsargāt ādu ap acīm, kas, pateicoties kvalitatīvai maskai, var palīdzēt novērst grumbas un nostiprināt ādu.

Miega maska ir ieteicama šādos gadījumos:
– Miega laikā dienas laikā;
– brīvdienās;
– atpūšoties autobusā vai lidmašīnā;
– reaktīvo kavēkļu laikā pēc ceļojuma;
– ikdienas miega laikā.

Kā lietot miega masku acīm?

Masku ir ļoti viegli lietot. Vienkārši uzlieciet to uz acīm, neaizmirstot pareizi pielāgot izmēru, lai maska pielāgotos jūsu sejas un galvas formai. Pretējā gadījumā tas var radīt nepatīkamu spiedienu un var pasliktināties miega kvalitāte.

Arī maskas pārvalks regulāri jāmazgā, vēlams reizi nedēļā, ja maska tiek lietota katru dienu. Miega laikā uz maskas iekšpuses nogulsnējas sviedri un eļļa, kas var izraisīt ādas kairinājumu un pūtītes. Maska jānomazgā ar maigu mazgāšanas līdzekli, vēlams ar rokām vai veļas mazgājamajā mašīnā ar aizsargrežģi.

Tātad, apkopojot, acu maska ir noderīga daudziem cilvēkiem, jo tā var uzlabot miega kvalitāti. Tas var bloķēt gaismas iekļūšanu acīs, liekot organismam pārslēgties uz “nakts režīmu”, kas nozīmē, ka organismā rodas vairāk melatonīna. Tas atvieglo aizmigšanu dienas laikā, pēc nogurdinoša ceļojuma vai pēc nakts maiņas.

Tumsas garantija

Miega maskas, miega brilles, acu plāksteri

Svērtā miega maska

Swiss Nights
no €25 €35

NOXNOX® acu plāksteris

100% kokvilna
no €24 €29

NOXNOX® 3D miega brilles

100% aptumšošanas efekts
no €19 €25

#noxnoxEU

Papildu informācija

Jā, nekautrējieties mazgāt!

Acu maskas ir pieejamas vienā izmērā, taču tas ir regulējams, tāpēc NoxNox miega maska būs piemērota ikvienam.

NoxNox acu maska ir izgatavota no mīkstas kokvilnas. Tai ir diezgan plaša aizdares depazone, tāpēc varat izvēlēties, cik vaļīgi vēlaties to aizdarot.